Autor: Ratko Đurić, 15. 7. 2019.

Predmet usluge – usluga obavljanja poslova Spremača/ice škole, 1 izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme (40 sati tjedno, 8 sati dnevno).

1. Poslovi na radnom mjestu spremača/ice obavljaju se u punom radnom vremenu, 8 sati dnevno, 40 sati tjedno od ponedjeljka do petka. Poslovi se obavljaju u prvoj smjeni od 07:00 do 15:00 sati.

2. Za pružanje usluge čišćenja unutarnjeg prostora škole i školskog okoliša trebamo jednu osobu na puno radno vrijeme ( 8 sati dnevno) i to čišćenje i održavanje površine cca 600m2 zatvorenog školskog prostora.

Poslovi spremača/ice obuhvaćaju:

• čišćenje i održavanje prilaza i ulaza u školu, školskih učionica, kabineta, radionica, sanitarnih čvorova, hodnika, stubišta, spremišta, svlačionice i sanitarnog čvora na školskom igralištu i drugih prostorija škole.
  • čišćenje i održavanje vrata, namještaja, sagova, prozorskih i ostalih stakala, a prema potrebi spremač/ica obavlja i poslove dežurstva i dostavljača te druge poslove koji proizlaze iz godišnjega plana i programa rada škole.

• dokaz subjekta da je registriran za pružanje predmetne usluge
  • specifikaciju svih troškova pružanja usluge za puno radno vrijeme (broj sati rada radnika, iznos bruto plaće za mjesec dana, trošak agencijske provizije i dr.)
  • (Ako imate drugačiji obračun i cjenik navedenih poslova, molimo da navedete u ponudi).

Javni poziv je objavljen 15. srpnja 2019. na mrežnoj stranici škole.

Ponudu dostaviti na e-mail adresu: ured@os-ifilipovic-racinovci.skole.hr, ili putem pošte na adresu Ante Starčevića 1, 32262 Račinovci.