« Listopad 2024 »

Pozivnicu za događaj "RODITELJI & ŠKOLA" u Osnovnoj školi "Ivan Filipović" Račinovci
Autor: Tamara Ilišević, 14. 5. 2024.

OŠ „IVAN FILIPOVIĆ" RAČINOVCI

POZIVNICA

Poštovani predstavnici prijateljskih škola,

sa zadovoljstvom Vas pozivamo na događaj ”RODITELJI & ŠKOLA” koji će se održati u Osnovnoj školi ”lvan Filipović” Račinovci. Ovaj događaj ima za cilj osnaživanje suradnje izmedu roditelja i škola te promicanje važnih tema vezanih uz sigurnost i zdravlje naših učenika.

Dogadaj će se održati u četvrtak, 23. svibnja 2024. godine u 14 sati.

U sklopu dogadaja održat će se tri kratka predavanja s aktualnom tematikom koja su od velike važnosti za nas i naše učenike:

Sigurnost na internetu

Predavačica: Svjetlana Kovanović, inspektorica Odjela za maloljetničku delikvenciju, MUP (PP Vrbanja)

Štetnost duhanskih proizvoda i energetskih napitaka

Predavačica: Maja Filipović, bacc med tchn, Patronažna zaštita, Dom zdravlja Županja

Rad Obiteljskog centra i udomiteljstvo

Predavačica: Ružica Pandža, dipl. soc rud univ. spec iur. univ. spa: mediat, Voditeljica Obiteljskog centra, Područne službe Vukovarsko-srijemske

lako je dogadaj prvenstveno usmjeren na suradnju roditelja i škole, vaša prisutnost kao predstavnika škola je takoder od iznimne važnosti za uspostavljanje bolje suradnje medu odgojno-obrazovnim ustanovama.

Radujemo se vašem dolasku i zajedničkom sudjelovanju u promicanju sigurnosti, zdravlja i dobrobiti naših učenika.

Srdačan pozdrav,

Tamara Ilišević,prof.